Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok hogy izmosodjon...

Mit ajánlotok hogy izmosodjon a karom?

Figyelt kérdés

A lényeg:nő vagyok és szeretnék izomzatot szerezni (fizikai munkával szereztem izmot de a munkahelyem miatt nem nagyon tudok ilyen tevékenységet csinálni)leginkább karra,milyen edzést kell csinálnom hogy növeljem az izmomat?mit kell ennem?mennyi ideig kell edzenem?meg persze bármilyen jó tanács nagyon jól jönne=)


A.



2012. júl. 30. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Hmm nőknek nehezebb dolog úgymond izomzatot építeni, mitn a férfiaknak a hormonok miatt.De én javaslom a konditermi edzést, de ha erre nincs lehetőség, akkor vegyél kézisúlyzókat, és azzal is tudsz eredményt elérni. De a legjobb mód erre a konditermi edzés. Karra a legkönnyebb izmot szerezni, egykezes súlyzókkal és kétkezes rúddal hamar jön az eredmény még nőknél is. Hogy mennyi ideig kell edzened? Ez attól függ, mennyi izmot szeretnél. De ha egyszer elkezded, nem tanácsos abbahagyni, mert utána az izom is lemegy. Az evés meg egyszerű, ha hízni is szeretnél akkor egyél szénhidrátdús kajákat, ha inkább szálkás izmot szeretnél, akkor inkább kevesebb szénhidrát, több tejféle, meg csirkehús.És edzés után javasolt fehérjeturmix. Nah remélem segítettem.Sok sikert! :D
2012. júl. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Pole Fitness!!!
2012. okt. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!