Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehetnek a rángások...

Mitől lehetnek a rángások alvás alatt?

Figyelt kérdés

A barátomnál észrevettem, hogy mikor alszik, gyakran, szinte állandóan jön egy rángás, hol a kezén, hol a lábán, hol máshol... Az is eszembe jutott, hogy talán amiatt, hogy fázik... De nem.

Nem tudom, mi lehet ez. Olyan ez a rángás, mint amikor az embert kirázza a hideg és megrándul.

Tipp?


2009. júl. 17. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Néha ébren vagyok és akkor is megrándul a lábam ha pl elzsibbad.Szerintem nem jut bele elég vér ezért egy reflex megmozgatja
2009. júl. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy neki az egész testén vannak rángások. :S :(
2009. júl. 17. 20:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én barátomnál is ugyanez van, (23 éves) ez pszichés eredetű, nem történtek rossz dolgok a barátod gyerekkorában? Enyémnek amiatt van... De lehet amiatt is hogy rémálmuk van, és amiatt rángatóznak néhanéha
2009. júl. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem erről rögtön az jutott eszembe, hogy a macskák is ugyanigy rángatóznak alvás közbe.:D szerintem semmi baj nincs, csak álmodik.:)
2009. júl. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ne félj semmi baj nincsen ... sztem csak álmodikk ...
2009. júl. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én mostanság saját magamra ébredek fel,hogy megrándulok,de valami nagyon nagyot.Zavaró,hogy felébredek saját magamra.Amúgy nem tudom mitől van.
2009. júl. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Nos.. lehet, hogy ugyan álmodik.. de nem emlékszik szinte sose az álmaira. És Ő maga nem is érzékeli ezeket a rángásokat, csak én. Márpedig elég nagyok.

2009. júl. 19. 20:20
 8/8 anonim válasza:
100%

Velem is megesik, nem is elvétve... egyszer azt mondták, ezek a zaklatottság miatt jönnek elő, a heves érzelmek játszanak benne nagyon nagy szerepet (akár pozitív, akár negatív értelemben is értendő).


20/L

2009. júl. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!