Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segitsegre volna szugsegem!...

Segitsegre volna szugsegem! Tobbi lent! Megtennetek, hogy segitetek?

Figyelt kérdés

Kicsit lehet hosszu lessz. Szoval vakbel mutetem volt es a mutet utan egy hnapig diaetazni kellet de viszont nem volt szabad mozognom. 62Kg voltam mikor megmutottek es a dietaval szepen lefogytam 50 kg-ra. Ez egy eve volt de viszont a mozgashiany miatt szepen vissza szoktek ram a kilok. Amint mar emlitettem nem volt szabad mozognom a varrat miatt. Most neheny napja belefogtam egy fogyokuraba (nem ez az elso de akkor nem volt eleg ambiciom DE VISZONT MOST ERZEM ELOSZOR,HOGY SIKERUL!!!!)


A kerdesem az volna ,hogy a mai nap meg mit lehet fogyasztanom?


A mai napi etrendem eddig:


Reggelire : 2 virsli , 2 paradicsom. (kenyer nelkul,mustar nelkul,majonez nelkul csak ugy).


10 orai: 2 paradicsom.


Ebed : 2 szelet gorogdinnye es 1 paradicsom.

Mint lathatjak szeretem a paraicsomot. :D


Uzsonara mit javasolnak? Vacsorara nem kellenek tippek mert 17:00 ora utan nem eszem.


Esetleg egy kis tipp is johet arra , hogy mit mikor,mennyit sportoljak.


Bocsanat ha hosszura fogtam. Tovabbi szep napot es elore is koszonom a valaszaikat. :)



2012. júl. 31. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:

ebédre kellett volna valami konkrétabbat enned, csirkehús, valami normális kaja

és a 17 óra után nem evősdi is hülyeség

egyél normálisan mindent, csak a kalóriaszükségletedre figyelj

2012. júl. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

és persze mozogj

kardiot ajánlanék

2012. júl. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Reggel kerüljenek előtérbe a gyümölcsök, délben főtt étel, mert arra szüksége van a szervezetnek, természetesen tészta, krumpli, kenyérfélék kerülendők. Uzsonna-vacsora idején legyenek a zöldségek, egy kis sajt, natúrjoghurt, felvágott.

Mozgásnak hetente 3x 40 perc otthoni mozgás, akár, ha magadnak összeállítasz egy edzést, vagy a legjobb ha dvd-re csinálod, sok-sok folyadék.

2012. júl. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen az ediggi bejovo valaszokat! Meg azert varok nehanyat:).
2012. júl. 31. 14:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Folytasd ezt az etrendet meg ket hetig, aztan nyithatod a "Miert szedulok?", "Miert hullik a hajam?", "Miert vagyok ilyen faradt?!?" kerdeseket...


Sokkal tobb szenhidratot kene bevinned, es be kene meg iktatnod +1 etkezest. A virsli rossz, mert tul zsiros helyette inkabb valami kevesbe zsiros hus - csirke, hal, de akar fott karaj/sonka. Meg a tojas is jo, reggelire fozhetsz 3-at, kettonek meg eldobod a sargajat.

2012. júl. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom neked is. De miert is hullana a hajam ha nem fogyasztom szenhidratot? Mar csak ugy kivancsisagbol kerdezem nem ironiabol. :)
2012. júl. 31. 18:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Az inkabb a feherjektol fugg, itt egy iromany errol: [link]
2012. júl. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!