Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Komoly alvászavar, vagy mi,...

Komoly alvászavar, vagy mi, lehet ezellen valamit tenni?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok,már kb 1-2 hete minden éjjel legalább egyszer,sikítva,sírva,reszketve,halálfélellemel ébredek,

fogalmam sincs hogy miért,de már félek aludni,tud valaki sgíteni??,



2012. aug. 2. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtt egy jó csésze citromfűtea mézzel. Vagy egy pohár langyos mézes tej. Valamilyen trauma ért amit nem bírsz feldogozni. Melyik félelemmel nem tudsz szembenézni?
2012. aug. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is félelem lakik benned. Ki kellene találnod, hogy mitől félsz ennyire. És akkor meg kell valami módon szüntetni, megbeszélni valakivel, stb.
2012. aug. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szeritnem stressz okozta szorongás a problémád. Elég gyakori. A probléma nem az álmoddal van hanem az életeddel. Leggyakoribb okai a túl magas elvárások, családi, iskolai, munkahelyi, vagy párkapcsolati stressz. Ennek alapján gondold végig, hogy hogyan tudnál picit lazítani, visszavenni a tempóból. Ha ez sikerül akkor a rémálom is elmúlik magától.
2012. aug. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kaarooliinaa válasza:
igen elalvás előtt gondolj pónikra virágos rétre minden negatívumot zárj ki a fejedből nekem ez segített
2012. aug. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az álomvilág egy másik világ, ha elhagyod azt akkor a világot hagyod el. Ez legyen a tudatodban. Mivel a te fejedben látszódik le ezért ennek a világnak te vagy az Istene! Az álmodban támaszd fel a halott személyeket akiket akarsz, hozz létre akármit! És azt a köcsög gyilkost ugyanúgy pofozd helyre. Én ennek a tudatában álmodom. Az álom csupán a tudatod kérdése. Az én álmomban én vagyok az isten, imádok aludni :D
2013. nov. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!