Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat így az ujjam?

Mitől fájhat így az ujjam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a panaszom lenne, hogy kb 3-4 hónapja megzúztam az ujjamat (bal hüvelykujj, rácsaptam a kocsiajtót), és azóta úgy fáj, mint amikor megtörtént a baleset. nem tudom teljesen behajlítani mert az ínnél érzem hogy feszül, és ahogy feszül fáj alatta a csont. Ha hozzáérintem valamihez, akkor szintén olyan fájdalom tör rám mint amikor odacsaptam az ajtót. Mitől lehet? Eltörve nincs, mert ugye tudom mozgatni. Bedagadva 1 hétig volt minimálisan, de elmúlt, most olyan mint a másik ujjam. Mi lehet ez? Egyáltalán, milyen orvoshoz lehet ujjfájdalommal menni? A trollok kedvéért: azért most kérdezem, mert eddig nem éreztem szükségét hogy elmenjek dokihoz, de kezd zavarni most hogy minden érintésre fáj.

2012. aug. 6. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
a családorvoshoz először, ő majd megmondja a továbbit. De te mit szólsz ahhoz, hogy a barátnőmnek benyúltam a lába közé és azt mondta hogy a körmömet lefogja törni, s rá két percre le is törte, fele körmömet elvettem.. de hát az mondja nem akaratból volt :))
2012. aug. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sebészetre menj, de mielőbb most már, oda beutaló nem kell. Valószínű van valamilyen belső sérülés, izmok, inak, stb.
2012. aug. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!