Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az intim testrészem felett kb...

Az intim testrészem felett kb 1-2centivel elősször egy pattanás szerűnek kinéző valami jelent meg, aztán nem bántottam, most ilyen sebszerű lett belőle, megnyomtam és elkezdett vérezni egy kicsit. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
van okom a félésre, vagy mit csináljak? ja és kicsit viszket is.. (fiúról van szó. ) légyszives segítsetek nagyon megilyedtem :)
2008. máj. 8. 20:45
 1/7 anonim válasza:
hát azt nem irtad meg hogy hány éves vagy. Mert nem biztos de lehet nemi betegség egyik tünete is. De lehet hogy csak egy egyszerü pattanás aztán hogy viszket elvakartad és ennyi az egész. Továbbiakban ha nem javul esetleg rosszabbodik a helyzet menj el dokihoz. Jobbulást!
2008. máj. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
16 vagyok.
2008. máj. 9. 05:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, hogy pattanás nőtt kb. ugyanott, néhány hét múlva már nyoma sem volt.
2008. máj. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Naponta mosd meg többször, tartsd tisztán, hintőporozd, s ragaszd le (új) ragtapasszal minden mosakodás után. (Ha szőrszálak lógnának bele, azokat kisollóval vágd rövidre.) A sima sebek két-három nap alatt simán gyógyulnak. Ha három nap után is nedvedzik, mindenképp menj orvoshoz.
2008. máj. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fertőtlenítheted Betadinnal. Az nem csíp.
2008. máj. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mérges pattanás? ha nagyon csúnyán néz ki látogasd meg a dermatológiát.
2008. máj. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Már semmi nyoma : )

meggyógyult magától

köszi a válaszokat

2008. máj. 10. 05:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!