Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az? Ha fürdök a...

Miért van az? Ha fürdök a balatonba, rögtön kiütéses leszek. Nyakamon+a hasamon főleg, viszket is. Ha nem megyek bele a balcsiba 1-2 nap múlva elmúlik, kiskoromtól így van, (van a balcsin nyaralónk) most jöttem haza, megint teli vagyok.

Figyelt kérdés
CSak a balcsiban jön ki,tengerparton nem.
2009. júl. 20. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
mer a balcsi retkes...
2009. júl. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is mindig a Balatonban volt, azt mondták, hogy érzékeny a bőröm, ezért babakenőccsel fürödtem és rendbejöttem. Ez nem fog szerintem megváltozni, mindig kiütéses leszel és viszketni fog, nekem is így van.
2009. júl. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt azért nem mondanám. Voltam már Görögbe 2szer is olyan szutykos tengerparton,hogy az életben nem teszem be oda többet a lábam,és ott mégsem lettem kiütéses.
2009. júl. 20. 20:41
 4/5 anonim ***** válasza:
meraz görög retek volt. ezmeg magyar retek.
2009. júl. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
20:40-es! LÉgyszíves írd már meg,hogy mi a neve a kenőcsnek amit használsz?Gyógyszertárban lehet kapni? Köszi
2009. júl. 21. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!