Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány nap alvás nélkül következ...

Hány nap alvás nélkül következhet be a halucináció?

Figyelt kérdés
2012. aug. 11. 01:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nálam a 4. napnál volt. le is feküdtem aludni..:D
2012. aug. 11. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És miket halucináltál? :S
2012. aug. 11. 02:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Öt nap után tavaly nyáron rengeteget sírtam..totál oktalanul,csak mert fáradt voltam.De azért aludtam 1 órát kb mindegyik nap.

Most nyáron 24 órás vetélkedőn voltam,ahol nem szabadott elaludni,főleg a mi zsarnokcsapatunkba..a második nap este fél 7-kor azt hittem,hogy hétfő reggel van és hogy iskolába kell menni.Erre lementem,meg totál elkészülődtem és ránéztem az órára,ami nem digitális,hanem hagyományos volt,azon meg ilyen állapotban nem tudtam eldönteni,hogy reggel van-e vagy este.Aztán bejött anya,egy jót röhögött,kérdezte,hogy hova akarok én vasárnap este fél 7kor menni?

Mondom iskolába meg a buszra..az időérzékem is totál k.o. volt!És én is..persze utána nap mentem suliba.XDD


16/L

2012. aug. 11. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
lol xD
2012. aug. 11. 02:42
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
amit az előző leírt érdekes de nálam volt ilyen és nem azért mert nem aludtam hanem csak úgy szórakozott voltam. Amúgy nem ajánlóm hogy napokig ébren legyél mert kórházba kerülhetsz.
2012. aug. 11. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!