Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kóla elvonási tünetek?

Kóla elvonási tünetek?

Figyelt kérdés
Van ilyen? Mert én tapasztaltam pár dolgot, de nem vagyok biztos benne hogy a kóla miatt van.
2009. júl. 21. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a kóla elvonási tünete, hogy kólát akarsz inni. valóban lehetnek olyan összetevői, amelyek függőséget alakíthatnak ki, azonban ezek nem olyan erőteljesek, hogy ne lehetne viszonylag könnyen legyőzni őket.
2009. júl. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
van ilyen. évek óta napi szinten kólázom. és ha netán nem iszom egy nap, akkor ideges, fáradt vagyok..szédülök..minden bajom van.. :s
2009. júl. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen. Én jobban szenvedtem tőle mint a nikotin hiánytól(a cigit letudtam tenni, a kólát képtelen vagyok). Mostanra már lecsökkentettem az adagom, de legalább egy pohárral muszáj innom még mindig.
2009. júl. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem középiskolába volt.kollégista voltam ezért minden reggel reggeli után ittam egy 0,33-as kólát.Aztán hétvégente észrevettem az elvonási tüneteket rajtam.kivártam az érettségit aztán letettem róla de nem volt könnyű.Komolyan mondom rendesen fizikai fájdalmaim voltak egy hónapig minden reggel.Azóta már rá se bírok nézni a kólára.most accem nestea függő lettem:D
2009. júl. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én azt vettem észre amikor nem iszok egyfolytában fáj a fejem... jelenleg 4. napja már. És gyógyszertől sem múlt el. Lehet nekem már a gyógyszerek is csak kólával együtt hatnak:D Legalább 9 éve vagyok függő, nem iszok mást csak kólát mindennap. Ja igen, idegesebb, türelmetlenebb is vagyok...meg hát szomjas is, de le kellene szoknom :(
2009. júl. 21. 16:13
 6/9 anonim ***** válasza:
9 éve minden nap csak kólát? Van-e neked még csontvázad? Én 13 évesen leszoktam róla csak úgy hopp, mától nincs. Semmilyen érzésem nem volt iránta, csak eleinte olyan rossz íze volt a víznek. Ma már nem is iszok kólát, csak ha muszály, vagy olyat eszek (pl.: A hamburgert csak kólával lehet megenni).
2009. júl. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Énis függő voltam kb 3 évet aztán mikor nem vlt nekem is fájt a fejem , ingerültebb voltam, de sikerült abbahagyni, de van még mostis mikor van akkor olyan jól esik meginni:P
2010. júl. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
előző vok:D és egyszer visszaszoktam pár hónapra akkoris ugyanezek a tünetek voltak ha nem ittam
2010. júl. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 xXxOoOxXx ***** válasza:
Ez a kóla veszélyes dolog. Finom meg minden, de az egyik ismerősöm is függő volt. Aztán elkezdett tőle remegni, meg rázta a hideg. Azóta nem iszik kólát, csak ritkán. Meg a kóla, megmarja a betont. Nem vicc. Talán e tulajdonsága miatt színezi el a fogakat.
2010. aug. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!