Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 5 évvel ezelőtt permeteztem...

Susylany kérdése:

5 évvel ezelőtt permeteztem szőlőt. Vajon lehet összefüggés, vagy már tényleg hipohonder lettem?

Figyelt kérdés
Sziasztok!5 évvel ezelőtt permeteztem szőlőt és utána 1 hónapig csak hánytam, lefogytam 12kg-ot és eszméletvesztésem is volt(nem volt pulzusom) úgy, hogy azóta van, hogy kihagy a memóriám,néha nem tudok járni, illetve izomgyengeségem van és gyakori gyulladásaim, amit labor eredménnyel nem tudtak igazolni, max. annyi, hogy vérszegény vagyok.MR vizsgálatok negatívok,sclerosisra is vizsgáltak-negatív, labor minimális eltérés, mindig máshol hirtelen fellobbanó heveny gyulladás, ami rövid ideig tart és hirtelen jövő gyengeség,néha még egy tollat sem bírok megfogni,aztán hirtelen semmi, minden oké nálam.Most a mandulámra gyanakszanak, hogy gócos, de azt kivették kicsi koromban, de vmi "vadhús" be van gyulladva állítólag, de labor ezt sem igazolja-azt tanácsolják vetessem ki.Lehet, hogy egy mérgezés hosszú távon elhúzódik és ilyeneket vált ki és ennyi idő után ki lehet mutatni a szervezetben?Vagy mi lehet az oka?Van valakinek valami ötlete?Az arcbőröm csúnyán kivörösödik és fáj,a menses nincs rendben,izületi fájdalmaim is vannak.Már régóta szenvedek ezektől és az orvosok tanácstalanok.A rheumatológus neurológushoz küldd, neurológus rheumatológushoz,SBO-ra párszor bekerültem, onnét pszhiatriára küldtek, pszhiater azt kérdezte miért oda...én meg csak szenvedek és tanácstalan vagyok, munkahelyemről lassan elküldenek, mert sokat vagyok táppénzen, babát is szeretnénk, de nőgyógyász azt mondta, amíg nem rendeződnek ezen problémáim, addig felejtsem el és a mindennapi életem is időszakosan ellehetetlenül.

#gyulladás #mérgezés #góc #SM vagy hipohondria?
2012. aug. 21. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, hogy van összefüggés.
2012. aug. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem tudom milyen alapon írtad kommented, de biztosan van oka a véleményednek.

Szerinted-szerintetek-egy toxikológust érdemes lenne felkeresnem?Vagy milyen irányba kéne mozdulnom?Kihez?Tud valaki javasolni valakit?Anyagilag már lassan nem bírom az orvosokat fizetni,mert ahhoz, hogy egyáltalán az elmúlt 3 hónapban voltak vizsgálataim, elég komoly összegeket kellett magánorvosoknak fizetnem, mert csak lennék itthon táppénzen és előrébb jutás nem lenne hónapos előjegyzésekkel.Bár így sem, de legalább valamiket kizártak.Ja, és azóta a vegyszeres dolog óta fokozottan érzékeny vagyok a szagokra.Emelett meg kell jegyeznem, hogy mielőtt a vegyszeres dolog történt velem, volt egy két oldali tüdőgyulladásom-TBC-re gyanakodott először a doki,majd egy két oldali vesemedence gyulladásom-ekkor UH vizsgálatot is csináltak, miszerint valószínűsítették, hogy a jobb vesémben van egy elhalt szövet, ami miatt CT-re küldtek-negatív lett, de a vesém fáj mostanság is.A permetezés után az elmúlt 5 évben pedig már 3x kerültem tolószékbe teljes mozgásképtelenséggel rövidebb időre és többször nem teljes, de részleges átmeneti bénulásom volt.Szeretném végre megtudni mitől van, de vagy nem vesznek komolyan, vagy nem foglalkoznak velem,mert tanácstalanok és sokba kerülne az egészségügynek is a speciális kivizsgálásom.

????????????????

???

2012. aug. 22. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!