Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » CSak egy bizonyos ideig...

CSak egy bizonyos ideig használ a Solutio Antisudorica?

Figyelt kérdés

Még tavasszal kezdtem használni. Eleinte még minden nap használtam, aztán mikor elkezdett hatni, már csak 2-3, és így egyre ritkábban. Kb. június végétől már nem is nagyon használtam, csak ha eszembe jutott. (2-3 hetente)

Egyébként teljesen jó volt, szinte egyáltalán nem izzadtam tőle a hónaljamnál. Aztán most, pár napja megint elkezdtem ott izzadni. Az lehetett a baj, hogy nem használtam rendszeresen? Vagy netán csak egy ideig hat ez a szer és most már nem fog?

Kezdjem el ismét használni naponta, amíg el nem kezd hatni?


Előre is köszönöm a válaszokat! Esetleg jöhetnek hasonló tapasztalatok!



2012. aug. 27. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Én azért nem tudtam minden nap használni, mert egy idő után elkezdett viszketni tőle a hónom alja. Végül abba is hagytam, mert ez nagyon kellemetlen volt.
2012. aug. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Huu en nem is tudom,h leirjam-e..A tapasztalatom...En is hasznaltam,ugy mint te,es mikor nem ereztem hatasat ,akkor napinta hasznaltam egy ideig,es akkor.megint egyre ritkabban.Azonban nekem csomok keletkeztek a honaljamban,1cm esek,orvoshoz majd csak a napokban megyek....nem tudom,csak remelem,h nem nagy bajom van.Szoval magambol kiindulva es okulva azt ajanlom,h ritkabban hasznald,. Azt nem irom,h ne hasznald,mert pontosan tudom,h milyen az,h szukseg van ra. Es mivel karos szer,ezert most nagyon felek,h mi lett.....
2012. aug. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fu, remélem nem lett komolyabb bajod tőle. Most egyébként használtam vasárnap este és azóta nem izzadok, tehát lehet, hogy csak elszoktam tőle. Nem tudom használjam-e ma, vagy inkább még ritkábban? Pl. 3 naponta?
2012. aug. 28. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!