Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek is nagyon túlválla...

Piicur kérdése:

Szerintetek is nagyon túlvállaltam magam?

Figyelt kérdés

Kézilabdázom a suliban hetente háromszor, suli mellett külön tanárhoz szeretnék járni heti kétszer két órát (matek emelt, biosz emelt kémia emelt tanítás) plusz szeretnék angolt tanulni, suliban meg egyáltalán nem akarok lemaradni az anyaggal. Bébiszitterkedem, hogy zsebpénzt keressek magamnak, de itthon (szerintem természetesen) anyu elvárja, hogy segítsünk a házimunkában (mosogatás, porszívózás, teregetés stb.)

mindezek mellett szeretnék hétvégenként táncolni tanulni.

amúgy sokat utazok, mert 1órára lakom Budapesttől, de barátokhoz, meg rokonokhoz be szoktam menni, és túl társasági vagyok, ahhoz hogy erről letegyek.

a barátnőm szerint ezt nem fogom bírni, meg ez már természetellenes. szerintetek is így van, vagy jó időbeosztással bírnám??? :/



2012. aug. 28. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de szerintem sem fogod bírni. Nekem is volt olyan időszakom, hogy túlvállaltam magam. Fél év után fel is adtam. Valamiről le kell mondanod. Bár a puding próbája az evés. Nézd meg, csináld. Meglátod, hogy bírod. Ha rosszul abba hagysz párat.
2012. aug. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

úristen nem vagy semmi!!!én ennek nemhogy a felét még a negyedét sem bírnám!:S

az hogy te bírod-e szerintem attól is függ h pl milyen volt a tavalyi éved...akkor is csináltál kb ennyi dolgot?

hány éves vagy?és jól bírod alvás nélkül??mert szerintem ez nemhogy energiába, de időbe se fog beférni...végzős leszel?

2012. aug. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Most kezdem csak a gimit:$:) mindig sportoltam, az mindig nagyon sok időt elvett, de nem tanultam nagyon sokat itthon, szerencsére rám ragadt suliban, de én attól félek, hogy ha nehezebb lesz nem lesz időm tanulni. külön tanárhoz nem jártam, de nagyon szeretném felhozni a kémiát, mert minden vágyam majd egyetemre menni.

mostmár mindenképpen kipróbálom, maximum a idegösszeroppanásom lesz, majd sokat postolok a lélek témakörbe :D

2012. aug. 28. 22:58
 4/5 A kérdező kommentje:
jaa, amúgy suli közben van hogy csak pár órát alszom (4-5) de azt nem bírom sokáig. akkor vagy kidőlök még hétközben nyolckor, vagy hétvégén sokat alszom, de akkor meg szeretek programokat csinálni barátokkal:)
2012. aug. 28. 23:00
 5/5 anonim válasza:
100%
Jó dolgokat választottál. Csak egy odanemillő dolog van. a suli. Ha oda nem jársz, a többire fog maradni idő. :D
2012. szept. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!