Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Álladó éhség, semmi hízás. Mi...

Álladó éhség, semmi hízás. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Mindig normálisan étkeztem, sőt volt, hogy nagyon nem is kívántam az ételt. Most viszont kb egy hónapja folytonos éhségérzetem van. Eszek egy jó adagot és már 10 perc múlva úgy érzem éhes vagyok... szinte minden második gondolatom az étel. Sokkal többet eszek mint eddig bármikor, volt, hogy 4szer kellett vacsoráznom még éjfélkor is mert egyszerűen ideges vagyok, ha nem ehetek. Viszont ami számomra még meglepőbb, hogy ezalatt az idő alatt semmit nem híztam. Mi okozhatja ezt, valami bajom van? Kérlek segítsetek, kezdek megijedni.

2012. szept. 12. 14:58
 1/1 Gyakori Ferenc válasza:
Szia. Én is mindíg normálisan étkeztem, de 1-2, talán 3 éve ugyan így elkezdtem kb 10 percenként enni. Mindíg csak eszek, eszek, van hogy hajnalban kimegyek 3 szelet zsíros kenyérért, egy kis kakaóval + 1 alma, de én sem hízok semmit. 185cm, 75kg 20/F. Egy kis pocakom van, de azt a gépezés számlájára írom. Én szerintem ez normális, amíg jól érzed magad a bőrödben egyél, de ha nagyon aggaszt a dolog, el lehet menni ilyen teljes kivizsgálásra. A-tól Z-ig megnéznek, és kimutatnak mindent, mi jó, mi rossz. Hogy hol, sajnos nem tudom, de hallottam ilyenről.
2012. szept. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!