Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Levágtam a nagylábujjamon a...

Levágtam a nagylábujjamon a körmöt, s túl kivágtam azt hiszem, mert begyulladt, bedagadt a körmöm mellett, s váladékozik, Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
betadine kenőcsöt neki.
2009. júl. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bármilyen gyulladáscsökkentő kenőcs jó rá, pár nap és elmúlik.
2009. júl. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a gond még szoptatok betadint nem lehet, de valamit hozatok a gyógyszertárból. Köszi a segítséget!
2009. júl. 30. 13:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Neogranormon kenöccsel tamponáld.Nekem bevált!
2009. júl. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 2 hónapig be volt gyulladva nagyon és ki is kellett vágni, de múltkor a másik lábujjamon i begyulladt és azt mondták h kenegesebb Tetran kenőccsel. Ez nagyon használt, azt nem tudom h terhesen kenheted-e vele de mindjárt megnézem, hát lehet de nem javasolt, tehát ha a kezeden van a gyulladás akkor menj el orvoshoz és kérdezd meg h ott kenheted vele vagy mit csinálj, a lényeg az h ne érj a cicidhez azzal a testrészeddel ami be van kenve ezzel és ha lassan megszületik a baba hozzá se kerüljön közel(ami be van kenve).

Sok sikert!

2009. júl. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, bocsi már szoptatsz? azt hittem h még csak terhes vagy:) Bocsi! De akkor is lehet csak ahogy mondtam ne nyúlj a babához vagy menj el orvoshoz és kérdezd meg, secc-perc alatt megvan:)
2009. júl. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A lábamon van a gyullad köröm, de tetrán van is itton, köszi!
2009. júl. 30. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!