Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség? Tapasztaltatok már...

Segítség? Tapasztaltatok már hasonlót?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, hogy mi a bajom! :( 17 éves múltam.nem tudom ehhez van-e köze, de lány vagyok...kb. 2 hónapja kezdődött az egész.Este aludtam elfele és hirtelen egy nagyon furcsa és ijesztő érzés nyílalt belém.Olyan mintha nem kapnék levegőt pedig veszek.nem tudom így megértitek-e...Mint egy hal akit kifogtak....Na és közben csak nézem a falat és kb. pár másodperc alatt el is múlik.Mintha semmi se lett volna.Ez 2 hónapja volt.Tegnap éjszaka viszont ismét elő jött egyszer.Majd kb. 5 perc múlva újra és este vagy 6*.. :( nagyon rossz főleg, hogy semmit nem találok erről a neten se.Nagyon félek mert kicsi koromban epilepsziás voltam és félek, hogy újra ez lesz. De akkor úgy jöttek a rohamok, hogy nem tudtam róla..Most viszont teljesen magamnál vagyok.De csak este jön elő ez az új akármi... :( Gondoltam rá, hogy orvoshoz mennyek, de még is mit mondjak neki? Hogy este nem kapok levegőt pár másodpercig? Ez ellen mit tudna tenni?

Meg az egyiknél volt olyan, hogy vörösebben láttam egy kicsit a sötétben.Nem tudom, hogy mi lehet és nagyon félek.



2012. szept. 13. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Az epilepsziának több fajtája van ez is lehetett egy kisebb roham.

PL:•Egyszerű parciális rohamok. Ez a rohamtípus nem jár eszméletvesztéssel, módosíthatja azonban az észlelést, illetve megváltozhat a roham alatt a dolgok észlelése, szaga, vagy hangzása.

De ne aggódj előre,lehet csak pánikrohamod volt,annak is lehet tünete a fulladásérzés látászavar stb.

2012. szept. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Remélem tényleg csak pánikrohamom volt. :(
2012. szept. 13. 16:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó lenne egy alapos neurológiai kivizsgálás.
2012. szept. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!