Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Van valami hatékony módszer, esetleg gyógyszer, hogy elmúljon? Vagy menjek vissza az orvoshoz? (Aki mellesleg nem a legjobb a szakmájában)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy mostanában nagyon könnyen elfáradok. Zsibbadnak a végtagjaim, gépelni is alig tudok mert lezsibbad az ujjam, fáj a derekam, a hasam is mert szorulásom van, a zoknimat már nem bírom egyedül felvenni, mert annyira fáj a lábam, hogy nem tudom felemelni, a melltartómat nem tudom kikapcsolni és a közérzetem nagyon rossz! Nem rég feltettem itt egy ilyen kérdést, hogy ezzel elmenjek-e orvoshoz, arra azt írták igen, így hát el is mentem. Az orvos elküldött vérvételre, de az nem mutatott semmit. Még pajzsmirigy eredményekre két hetet várni kell, viszont egyre rosszabb és nem tudom, hogy hogy fogom addig kibírni, mivel hétfőtől már nem maradhatok itthon. Ma a kádból alig bírtam kiszállni, legalább egy húsz percet küszködtem vele, majd csak úgy a semmiért elkapott a sírás. Nagyon rossz!

2012. szept. 15. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kórházba kellene időpontot kérned egy rendes, teljes kivizsgálásra.
2012. szept. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is kérj egy teljes kivizsgálást.

Addig pedig próbáld otthon magad felülvizsgálni az életviteled, táplálkozásod:elég folyadék, táplálék, rost, vitaminbevitel? Kellő mennyiségű mozgás és pihenés?

2012. szept. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát nem tudom mi bajod lehet talán valami izület vagy

hormonális betegség csont röntgen se ártana

de szerintem is meny körházba

[link]

2012. szept. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kizárt hogy mozgásszervi bajod van, egészen pontosan: a gerinccsigolyáiddal.

A háti gerincben lévő csigolyák elváltozásai kézzsibbadást okozhatnak vagy megakadályozzák, hogy a karunkat hátunkhoz tudjuk hajlítani.

A deréktáji csigolyák közti porckorongok elváltozásai a lábba kisugárzó fájdalmat okoznak. Én sem tudtam fölhúzni a zoknimat, amikor a gerincsérv-közeli állapotban voltam

2012. szept. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, kórházba akkor mindenképpen elmegyek a közeljövőben . Köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 16. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!