Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mással is előfordul ilyen?...

Mással is előfordul ilyen? Kényszeres nevetés?

Figyelt kérdés
Már egész kicsi korom óta,ha sirnom kellett volna, pl elestem,fájt valamim legtöbbször nevetésben törtem ki,és ez még most is tart.Olyan helyzetekben ahova nem oda illő a dolog, néha nagyon kellemetlen tud lenni.Mostanáig nem is nagyon törődtem vele,de párom felhivta rá a figyelmem,hogy olyan helyzetekben is nevetek,amiken más nem.Kisebb nagyobb balesetem is volt már,akkor is nevettem... Kényszeres nevetés, van ilyen? Más is van igy ezzel?

2012. szept. 19. 10:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hihi, én is ilyen vagyok. Bebszom a lábam a küszöbbe és rámtör a nevethetnék. Legutóbb a fejemet vágtam be, de úgy, hogy szétnyílt a bőr a szemöldökömnél, akkor is nevettem. De ez nem az a jó ízű hahotázás. Nem tudom, mitől lehet, talán az ijedtség miatt hirtelen felszabaduló adrenalin. Amúgy rájöttem, hogyha ilyen balesetek után leülök jajgatni, sokkal jobban fáj a sérülés, sőt, még jobban be is lilul a helye, mint amikor nevetek. Akkor szinte meg sem érzem. Fájdalomcsillapítóként hat.

Én amúgy nem tartanám kényszeres nevetésnek, egyszerűen ilyen vagyok és kész. Ha valakinek úgy esik jól, hogy bömböl sérüléskor, akkor tegyen úgy, én se szólok bele.

2012. szept. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!