Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kislányomat 2 napja műtötték...

A kislányomat 2 napja műtötték orrmandulával. Előtte sokáig otthon volt, mert elég gyenge az immunrendszere. Ti levinnétek a játszóra 2 nap után ebben a változatos időjárásban? Vagy felelőtlenség?

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmiképp sem vinném le. Eleve le van gyengülve az immunrendszere, könnyen elkaphatna valamilyen vírust.
2012. szept. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kizárt. Sétálni levinném.
2012. szept. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Játszótérre nem, mert ott azért játszik, szaladgál, egyrészt leizzad, megfújja a szél, ne legyen több baja, mint amennyi így is van szegénynek.

Másrészt nehogy bevérezzen a műtét helye. Tudom, ilyenkor a gyerekeket ágyhoz kell kötni, de na. :) Esetleg egy rövid sétára menjetek le, hogy még is legyen friss levegőn, de nagy játékokat még ne.

2012. szept. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmiképpen sem! Sőt, otthon se hagyd ugrálni, szaladgálni, mert hamar bevérzik. Hagyd hogy egész nap feküdjön az ágyban, nézze a mesét vagy rajzoljon vagy bármi, amihez ülni/feküdni kell. Sétálni csak kicsit vinném, én ma a boltba mentem el a másik utcára, hát majdnem megfagytam, meg nagyon fúj a szél, még nekem is megfájdult a torkom.

Ha van kertetek sétáljatok egy kört, ha erkély akkor meg oda menjen ki vagy 5 percre.

2012. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!