Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek észrevette a mentő?

Szerintetek észrevette a mentő?

Figyelt kérdés
1 hete egy folyó mentén sétálgattam a barátnőmmel, mikor megcsúsztam egy kövön és beleestem a vízbe. Nyakig benne voltam a vízben, még szerencse, hogy ki tudtam húzni magamat, mert egyébként nem tudok úszni. Pont akkor jött az úton egy mentőautó és az esést követően egy pár másodpercre visítva elkezdett szirénázni, majd továbbment. Ez most nekünk szólhatott?
2012. okt. 2. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
2012. okt. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerinted ha éppen kíhivják máshoz a mentőt, majd veled fog tőrödni? -.-
2012. okt. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nem szirénázva jött végig az úton, csak arra a 2 másodpercre szirénázott, utána némán továbbment.
2012. okt. 2. 22:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, úgy szokták. Mivel a tökük kivan a szirénával. Villogva megy, csak akkor szirénázik, ha nem tud elmenni a kocsiktól, ilyenkor szirénázik, hogy menjenek arrébb....
2012. okt. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, csakhogy nem volt előtte egy autó sem, teljesen szabad volt előtte az út!
2012. okt. 2. 22:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy te nem láttad, a mentő láthatta...
2012. okt. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!