Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Help . Tavaly kilövettem a...

Valaki : kérdése:

Help . Tavaly kilövettem a fülemet, de begyulladt, úgyhogy nem raktam bele fülbevalót. Begennyesedett, és benőtt, szóval most egy hólyagocska meg egy nagy kemény púp van rajta. Mit csináljak? Mi bajom lesz, ha úgymarad?

Figyelt kérdés

2012. okt. 8. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi. Nekem már lassan 10 éve átlőtték a Westendbe, és a bal fülembe 7 fülbevaló van. Hetente szoktam kiszedni és fertőtleníteni őket. Legalább 3 pukli van nekem is, de semmi bajom nincs tőle.
2012. okt. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Vivike11 válasza:
Ne vedd ki a fülbevalót,az már biztos...Nekem is volt már ilyenem,sőt,nekem be is keményedett....csaksimán áztasd a füledet,és kezeld 70%-os alkohollal.nekem is bevált,mert nekem az orvos ajánlotta...mindennap áztasd és ne fogdosd a füled!kezeld le,amikor csak érzed.majd mikor meggyóyult akkor várj plussz 2hetetés már jöhet is a fülbevaló..ennyi..:)
2012. okt. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!