Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kisfiam tegnap esett egy...

Kisfiam tegnap esett egy nagyot. A bal szeme badagadt, lilás-piros szine van. Mikorra megy le a duzzanat? Lehet valamivel segíteni rajta?

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Hideg vizes ruhával vagy konyharuhába csavart jéjjel borogasd. de nem ártana, ha látná szemész is, nem sérült-e maga a szem!
2009. aug. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*jéggel
2009. aug. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugye elvitted orvoshoz?!


Ha nem, akkor most sürgősen menjetek és nézessétek meg szakemberrel (szemészet!), mert a szemsérülésekkel nem szabad játszani!!!


Az én kisfiamnak néhány éve valami kiütés (herpesz?) jött ki a szeme mellett, már másnap vittem szemészhez, mégis alapos letolást kaptam az orvostól, miért nem mentünk AZONNAL???


Inkább menjetek az orvoshoz 2x feleslegesen, mint egyszer nem és utána maradandó következménye legyen...

2009. aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Voltunk vele orvosnál,nincs semmi baja csak felületi sérülés. De nagyon csúnya lett neki...
2009. aug. 8. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!