Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap eléggé megerőltettem a...

Tegnap eléggé megerőltettem a jobb térdemet edzés alatt, ma nem bírok ráállni annyira fáj. Mit tehetek? Melyik kórházba kell mennem és ott mit fognak velem csinálni? L/16

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy kórházba kell rohanni, diclofenac tartalmú krémmel kend, esetleg fájdalomcsillapító tablettát is bevehetsz. Ha tényleg csak megerőltetted és nem valami sérülés, akkor a pihentetéstől elmúlik. Ha még egy-két napig nem javul, akkor menj ortopédiára vagy sportorvoshoz, gondolom, megröntgenezik, hogy van-e sérülés. De akkor szerintem be is lenne dagadva.
2009. aug. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én tegnap csak két órán át gyakroltam parkolást rutinpályán, és attol fája a bal lábam, és remeg.....elfog mulni, ugyanaz amint tiéd, csak neked durvább.

Tedd amit első írt. pihentesd te is.....elég rossz volt ma így vizsgáznom, mert fájt....:S

2009. aug. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
3 órás edzésem volt 1,5 óra+fél óra szünet (átöltözés)+ 1,5 óra megint...és semmi olyat nem csináltunk, ami nehezebb lett volna mint eddig, és este se volt semmi baj...de ma ahogy felkeltem, se behajlítani se rálépni nem tudok, és attól félek hogy komolyabb bajom van(porcleválás ilyenek) és holnap megint edzés amiről nem hiányozhatok :( nem tudom hogy hogy fogom túlélni :(
2009. aug. 6. 22:23
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
elmondod h miylen edzés, úgy talán egyszerübb lesz kitalálni!
2009. aug. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

porcleválás, szalagszakadás biztos nem, azt érezted volna. az akkor fáj nagoyn mikor történik.

esetleg megrándult?

lehet hogy tényleg csak az erőltetéstől van, borogasd hideg vizes ruhával, meg pócold fel.

2009. aug. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az első fele sima erőléti edzés a második fele pedig jégkorong
2009. aug. 6. 22:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet ínhüvelygyulladás is, az pihentetéstől és gyógyszertől múlik el, amit a háziorvosod is fel tud írni neked.
2009. aug. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!