Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Menjek így holnap iskolába?

Menjek így holnap iskolába?

Figyelt kérdés

Én szeretnék menni,mert nem akarok lemaradni.

Kedden kezdődött nálam a hasmenés,hányinger hőemelkedés.El is kéreszkedtem.Szerdán persze nem mentem suliba,de aznap már semmi bajom nem volt.Az orvos is azt mondta,hogy mehetek másnap.Mentem is csütörtökön és pénteken,de pénteken újra "előjött".Azóta semmi bajom,de pl.most érzem,hogy nincs rendbe a hasam,de semmi más probléma nincs.Menjek így holnap?Anyukám szerint ne.


2012. okt. 14. 18:33
 1/1 anonim válasza:
88%
Hát, ha úgy érzed, hogy megint elő fog jönni, akkor felesleges bemenni, mert úgy is megint kijön és mehetsz is haza...szóval...Várj reggelig, készülj úgy, hogy mész, és ha reggel úgy érzed, oké, akkor menj nyugodtan, ha nem akkor irány kivizsgáltatni magad!
2012. okt. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!