Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A szüleim nem engedik, hogy...

A szüleim nem engedik, hogy leszedessem az anyajegyemet, pedig félek, hogy el fog rákosodni?

Figyelt kérdés

A hónaljamon van egy kb. fél cm átmérőjű, ám nagyon kiálló anyajegy, és régebben már többször is belekaptam a borotvával. Meg úgy egyébként is, amikor olyan pólót veszek fel, dörzsöli az anyajegyet, ezért félek, hogy lesz vele valami. Viszont a szüleim nem engedik, hogy leszedessem, és amikor megkérdeztem, miért nem engedik, csak annyit mondtak rá, hogy csak. Magyarul pont leszarják, hogy talán már el is rákosodott.

Ezenkívül van az arcomon is egy nagyon nagy, enyhén kiálló anyajegy, amiből szőrszálak is nőnek ki, szóval nagyon gázul néz ki, és pár hónapja vettem észre, hogy a közepén ilyen kemény, vagy hogy mondjam, mintha ott egy nagyon pici bőrkeményedés lenne, ráadásul állandóan pattanások nőnek benne, magában az anyajegyben!

Mit tegyek? Ugye ha elmennék bőrgyógyászhoz megnézetni, ezeket leszedethetem a szüleim nélkül is? Csakmert szerintem biztos nem engednék meg...végül is minek az, csak lehet, hogy meghalok, de az már senkit nem fog érdekelni....

14l


2012. okt. 16. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Elmész a bőrgyógyászhoz és megnézi, és válaszolni is tud arra, h Anyud nélkül leszedetheted-e.
2012. okt. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. okt. 16. 20:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát már ne haragudj, de elég hülye szüleid vannak, mi az, hogy nem engedik levetetni? Sokkal jobb ha az ember megszabadul az ilyen veszélyforrásoktól.
2012. okt. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne bántódj meg, de szerintem a szüleid kicsit buták. Szerintem ők azt hiszik, hogy akkor lesz baj, ha megpiszkálják.


Menj el bőrgyógyászhoz, megnézi az anyajegyeidet, meg mondja mit kell csinálni vele, és mik a lehetőségeid, aztán ha le kell szedni legrosszabb esetben elviszed anyukádat, hogy hallgassa már meg, hogy az orvos mit mond.

2012. okt. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg menj el bőrgyógyászhoz és ha ő szükségesnek tartja elküld sebészhez aki leszedi neked
2012. okt. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, majd el fogok menni akkor bőrgyógyászhoz megnézetni.
2012. okt. 17. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!