Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Száraz kéz! Mi tegyek ellene?

Száraz kéz! Mi tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Pár napja nagyon ki van száradva a kezem. De hiába kenegetem egy idő után megint száraz lesz. Az ujjaimon egy picit mintha el is kezdett volna hámlani a bőr.

Ajánljatok valamit!! Mi tegyek??? És mért van ez egyáltalán ???


2009. aug. 10. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a sok fertőtlenítőtől van, amivel takarítok itthon. Garnier piros testápoló, ami extra száraz bőrre van, nekem nagyon bevált. Esetleg Neutrogena, de a gyógyszertárban is ajánlanak rá sokmindent, ha elmondod mi a baj.
2009. aug. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor a sima kézkrém kevés, ennél sokkal zsírosabb, töményebb dolog kell. Én ilyenkor Dove intenzív krémet, vagy Nivea-t használok. Ezek nehezebben szívódnak fel, de 2 nap alatt sokat javul a kezem. Vagy esetleg, ha van otthon olíva olajad, bedörzsölheted vele egy kicsit. Az is nagyon jó.
2009. aug. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző vok. Nekem a kórházi fertőtlenítőtől szokott nagyon kiszáradni.
2009. aug. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ekcéma?
2009. aug. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat... valamelyik terméket meg is veszem :D


Jah és nem hiszem hogy ekcéma lenne =)

2009. aug. 11. 10:39
 6/6 anonim válasza:
AZ OLÍVAOLAJ SZINTE RÖGTÖN CSODÁT TESZ A REPEDEZETT,SZÁRAZ KÉZRE.
2010. márc. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!