Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Képzeljétek! Én rá vagyok...

Képzeljétek! Én rá vagyok szokva egy olyan ismeretlen betegségre, hogy "töröm az ujjamat". Valaki mondana egy tippet, hogy hogyan kell róla leszokni?

Figyelt kérdés
olyan, hogy fogom az egyik ujjamat ráteszem a másik tenyeremre a tenyeremmel megmarkolom és húzom hátra az ujjamat amég meg nem roppan.segítsetek mert azt mondta az anyukám, hogy nemsokára kikopik a porc!Segítsetek!, és ne hülyeséget írjatok!
2012. okt. 30. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy módon tudsz leállni vele: úgy, hogy nem csinálod. Bunkó válasznak tűnik, de mást nem tudsz csinálni.
2012. okt. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jó hír: nem kopik ki a porc. Volt egyszer egy nem normális tudós, aki éveken keresztül ropogtatta egyik kezének ujjait, míg a másik kezét békén hagyta. Megöregedett. Semmi különbség nem lett a két keze között. Ez a "hatalmas" felfedezést publikálta is. Ha jól emlékszem anti-Nobel díjra is jelölték együgyű kutatása miatt. Viszont ez egy rossz szokás. Mondjuk jobb, mintha cigiznél vagy kábszereznél. Szóval ha ne adj Isten nem bírod abbahagyni, akkor majd hülyének néznek emiatt, de más bajod a tudomány jelen állása szerint nem lesz.
2012. okt. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi(:
2012. okt. 30. 15:57
 4/9 A kérdező kommentje:
de válaszoljatok a másik 2 kérdésemre is mert ez volt ezen az oldalon az első három kérdésem és nagyon izgatott vagyok a válaszok miatt!
2012. okt. 30. 16:01
 5/9 A kérdező kommentje:

a címei:Hogyan kell a blockland nevű játékban servert csinálni?


Tudtok mondani olyan videójátékot ami olyan mint a garry's mod csak nincsenek benne durvaság?

2012. okt. 30. 16:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezeket a Számítástechnika kategóriában kérdezd.
2012. okt. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
rendben van. csak azért soroltam a játék kategóriába mert játék témájú.de azért válaszolj rájuk!
2012. okt. 31. 13:09
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyébként(az első írónak írom) egyáltalán nem bunkó a válasz!Anyukám is pontosan ezt mondta és tényleg ez a megoldás ha jól meggondolom a dolgot:)
2012. okt. 31. 13:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Istenem de cuki vagy / voltál :DD
2020. jún. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!