Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Voltam egy wellnes szállodába...

Voltam egy wellnes szállodába és mikor jöttem ki a jakuzziból a 4. lépcsőről lecsúsztam és az egész bal oldalamat úgy beütöttem hogy fel van dagadva és kék zöld. Van értelme látlelet kérnem?

Figyelt kérdés
A lépcsőkön nem volt semmi csúszásgátló rakva. Nagyon fáj alig bírok feküdni is. A lábam a medencémen a derekamon tenyérnyi duzzadás és kék zöld foltok vannak. Érdemes kártérítésbe bele menni?
2012. nov. 1. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Felesleges, hacsak nincs videofelvétel az esésről, amin látszana, hogy nincs csúszásgátló.
2012. nov. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ott a helyszínen vetethetsz fel jegyzőkönyvet, majd mehetsz látleletért a korházba, most hogy távoztál pontosan hogyan is kívánod bizonyítni, hogy onnan vannak a sérülések?
2012. nov. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ők is tudják hogy nincs, az esetről is tudnak rögtön jelentettük , orvosnál is voltam, sőt haza is jöttünk előbb.
2012. nov. 1. 09:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Feltehetően ki van írva, hogy saját felelősségedre használhatod, korlát minden bizonnyal volt...

Egy medencés helyen ez gyakori, állandóan vizesek a lépcsők, a folyosók, minden elesésért nem fognak kártérítést fizetni. De próbáld meg.

2012. nov. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!