Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pikkelysömöröm van a fejbőrömö...

Pikkelysömöröm van a fejbőrömön, és nagyon viszket és hámlik, nagyon rossz mert ha kicsit is hozzányúlok egyből jön le és olyan mintha korpásodna, voltam orvosnál nem tudott semmi hasznosat mondani. Esetleg valamilyen tünet enyhítő házi megoldás?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
ne haragudj, hogy nem a kérdésre válaszolok, de ahol a pikkelysömör a fejeden van, ott a hajad is kihullik abba a foltba?
2012. nov. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem, hajam nem hullik
2012. nov. 1. 23:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Kénes sampont szokták ajánlani, bár én őszintén szólva a szteroidos krémet használom rá. Az orvosod meg egy pancser, keress egy másikat, hogy segítsen a problémádon.
2012. nov. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon viszket és hámlik de csak a fejbőröd, ez inkább tűnik seborrheás dermatitisznek (tudom, mert nekem is az van). De ez csak egy tipp. Az orvosod meg tényleg egy pancser ha még ezt se tudta megállapítani. Menj el egy másikhoz.
2012. nov. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt egy folton a a fejbőrömön. Diprosalic a mi segített. Már az első használat után komoly változás volt.
2012. nov. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Diprosalic-kal csak óvatosan.
2012. nov. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!