Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az orromba szurtam magamnak...

Az orromba szurtam magamnak egy piercinget és olyan dolgokat hallottam, hogyha rossz helyen szurom át akkor olyan ideget eltalalhatok ami miatt lebenulhat az arcom vagy valami para lesz. Ez megtörténhet?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 05:26
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Mi a francnak pirszingezel? Igen, ha olyan ideget találnak el, akkor probléma lehet. vedd ki és begyógyul. Még regenerálódik. Hogy minek kell billogozni magatokat, nem értem. Ha nem raksz magadra ilyeneket kilógsz a sorból? Látok sok maflát, akik a fülüket végig rakják na meg az orrukban is lóg egy karika. Hm. a bikákat is orrkarikával látják el, ha nagyon vad annál fogva kötik ki.
2012. nov. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Jol hallottad! VAlahol az allatokra emlekeztett ez, hiszen a sertesnek az orr karika, a marhaknal a fulbe kerul stb., indiai szokas valoban, de ott nagyon egyszeru s egeszen pici az, ami az orrba kerul, tehat nem fogja zavarani egy nathanal, egy orrtisztitasnal pl. Viszont amiket a metron latok Bp-en, az valami borzalmas! Hogyan lehet tisztitani azt a szervet, hiszen ez napi teendo lenne, reggeli mosakodas utan pl. Nathas leszel, nem beszelve arrol, hogy milyen fem, ez fertozest, allergiat is okozhat, de rakot is pl.
2012. nov. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem kértem, hogy véleményt alkossatok, mert marhára nem érdekel, választ meg nem mondtatok szóval köszike bujjatok már el :D
2012. nov. 3. 17:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor én mondok választ is: igaz, de te már beszúrtad, nem bénultál le, nem lett semmi baj, úgyhogy most már minek aggódni? A szúrás előtt kellett volna. :P

Most már csak nagyon ügyelj a rendszeres fertőtlenítésre, tisztításra és nem lesz gond.

2012. nov. 5. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem teljesen mindegy,ki hogyan néz ki?ez is amolyan magyar szokás,egyből nekiesni.



az orrban nincsenek olyan idegek,amitől lebénulhatna az egész arcod.

komolyan magadnak csináltad?fertőtlenítetted?


L26

2012. dec. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Piercingel az a probléma, hogy a fül az orr területén vannak idegvégződések, mint a talpon is. Bizony ha ezek az idegvégződések sérülne, okozhatnak problémát. Fül akupunktúrás pontok.

[link]

2012. dec. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszonom a normalis valaszokat sokat segitettetek(: persze hohy lefertotlenitettem nagyon felek a vermergezes meg iesmiktol !
2013. jan. 4. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!