Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol foglalkoznak Budapesten...

Hol foglalkoznak Budapesten lézeres anyajegy eltávolítással? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy 4mm átmérőjű, bőrszínemmel megegyező kidudorodó kis valamiről van szó, ami bár nem túl nagy, feltűnő helyen van, ezért nagyon zavar és le akarom szedetni. Ehhez viszont találnom kell, egy megbízható és nem túl drága helyet. Tud valaki ajánlani egyet?

2012. nov. 4. 02:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egy megbízható és nem túl drága helyet találtam 2 éve.

Igaz, nem Pesten van, hanem Dunakeszin, de megéri kimenni: [link]


Árak:


Első 2 darab: 10.000,-Ft

A harmadik darabtól kedvezményesen 1.500,-Ft /db


Nekem nagyon szépen megcsinálták, semmi nem látszik belőle.

2012. nov. 4. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2012. nov. 4. 19:28
 3/9 A kérdező kommentje:
Még az lenne a kérdésem, hogy a "bőrgyógyászati szakorvosi vizsgálatot" helyben ők elvégzik, vagy nekem kell külön "engedélyt" kapnom egy bőrdokitól, hogy leszedhető-e az anyajegy? Illetve az árban ez mind benne van? (Mert van ahol van külön konzultációs díj, kezelési díj, laborvizsgálati stb. és így elég cifra összegek jönnek ki a végére :S)
2012. nov. 4. 19:34
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az árban minden benne van, ők intéznek mindent, ott bőrgyógyászat is van. Volt egy konzultációm, de akkor nem csináltak még semmit, mert nekem elég problémás helyen volt az egyik, és a fődokit megvárták vele, mert szabin volt. Ekkor semmi pénzt nem kértek tőlem még el.

Pár nap múlva mentem vissza, akkor fizettem, semmi trükközés nem volt. Nem fájt, és be sem kötötték, csak kenegetni kellett krémmel és erős fényvédővel.Ezek ára még 2-3 ezer Ft volt. Recept nélkül kaphatók a patikában.

2012. nov. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Mennyire maradt meg a nyoma, milyen a heg?
2012. nov. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszönöm a gyors választ (21:43)! :) Ezek után valószínűleg én is őket keresem majd fel.
2012. nov. 5. 09:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem maradt heg.

Amit még régen sebészeten szedtek le, annak van nyoma, de ennek nincs. Nem szabad piszkálni, és be kell tartani amit mondanak, és szépen begyógyul heg nélkül.

2012. nov. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg anyajegy, akkor azt TILOS lézerrel eltávolítani. Ennek ellenére több helyen is elvégzik sajnos...
2012. nov. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem festékes anyajegy volt, és a kérdezőnek sem az.


Ettől függetlenül, valahol olvastam, most nincs módomban utána nézni, hogy lézerrel is lehet úgy leszedni anyajegyet, hogy utána tudjanak szövettani vizsgálatot végezni.

2012. nov. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!