Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi az a Pi-víz? Ez valami...

Mi az a Pi-víz? Ez valami egészséges cucc?

Figyelt kérdés
2008. máj. 22. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez elvileg egyfajta szűrt víz. Tehát mind1 milyen ásványi meg mindenféle gagyi vizet iszol elvileg azokban hormonok vannak, amik nem károsítják a szervezeted, de nem is tesznek jót neki. Úgyhallottam, hogy ezt szűrik amikor csinálják ezt a vizet. Nem biztos információ, mert barátomtól hallottam, de szerintem neten könnyedén utánanézhetsz.
2008. máj. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hosszú volna leírni

[link]

2008. máj. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyszer tudósok leteszteltek 4 fajta, boltban kapható PI-vizet. Elvégeztek rajta egy csomó növekedési, stb. tesztet - és persze megnézték az összetételét is.

Tanulság:

- az összetétele CSAPVÍZ! NINCSEN szűrve! Még azt is meg lehetett mondani, hogy Budapest mely részén folyt ki a csapból! Egyébként ezeket a hormonokat, stb. baromi drága lenne kicsűrni. Ha olcsó lenne, a vízmű is kiszűrné.

- a növények növekedését, termését NEM serkentette! EGYÁLTALÁN NEM!

2008. máj. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha valódi Pi-vizet akarsz, akkor sajna meg kell venned a vízszűrő készüléket, ami kb. 30000 ft, de az tény, hogy teljesen más az íze, és az illata is. Ég és föld a csap- és a Pi- víz közti különbség...
2010. ápr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!