Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felek aludni nyitott ajtonal?...

Felek aludni nyitott ajtonal? Miert van ez?

Figyelt kérdés
Egyedul vagyok a hazban 5 napot ugyanis a parom csak hetvegen jon haza mert mert messze dolgozik.Mindig csukott ajtonal aludtam nem volt semmi baj eddig.Megszulett a kislanyunk es kulon szobaban alszik ezert nyitva hagyom az ajtot ejszakara hogy halljam ha felkel.De igy meg en csak az ajtot figyelem es nem merek elaludni.Nem tudom mitol felek.Neha egesz ejjel fennt vagyok vagy csak keveset alszom akkor is remalmaim vannak.Mit csinaljak??

2012. nov. 8. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A szellem át tud menni a csukott ajtón is, úgyhogy felesleges félned.
2012. nov. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ne parázz!


és ha csak behajtod?? az majdnem olyan mintha csukva lenne,de szerintem hallanád a lányodat is ha fel kell :)

2012. nov. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
első:''DD
2012. nov. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az elsonek uzenem h nagyon "szellemes" vagy...amugy meg ez nem vicces annak aki fel az ilyen dolgoktol de majd megprobalom csak behajtani nem csukom be teljesen.
2012. nov. 9. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!