Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kutyaürülék feltakarítása....

Kutyaürülék feltakarítása. Mivel a legjobb? Alapos takarítástól függetlenül káros-e hosszútávon az egészségre?

Figyelt kérdés

Eddig hipós vízzel mostam fel miután fellapátoltam a kutyaürüléket. Jó-e a hipós víz erre? Vagy van jobb? Ha nincs akkor milyen arányban érdemes keverni a hipót a vízzel? Egészséges-e a hipót ilyen gyakran alkalmazni zárt térben (kis lakás)?


Alom kizárt, arról már lecsúsztam. Várom a válaszokat/tapasztalatokat. Előre is köszönöm.


2009. aug. 15. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy a lakásban szaratod a kutyát? Miért nem viszed le sétálni, hogy ott végezze el a dolgát? Egyébként Domestos-os víz vagy papírkendő (utóbbi készen kapható) is tökéletes a fertőtlenítésre.
2009. aug. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nem, nem érted jól. annyit kérdezett, hogyan kell feltakarítani. szobatiszta kutya is tud lakásba szarni ha nem viszik le
2009. aug. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na akkor: a kérdésre válaszoljatok -arra van az oldal. Tudom, hogy van domestos csak drága. Tudom, hogy ciki ha beszarik de néha megesik. Koncentráljatok a kérdésre, egyszerű szövegértés az egész.
2009. aug. 15. 20:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Domestos,vagy hypo.

Én kutyàt nem tartok,mégis ezekkel mosok fel naponta

2009. aug. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan használd a hipót, úgyis szellőztetsz utána. Én 5 liter vízbe kb. 1 deci hipót szoktam rakni, és ezzel mosom fel a fürdőszobát, konyhát, vécét, kutya vagy macska nélkül is. Utána szellőztetek, úgy gyorsabban fel is szárad. Én is hipót használok, ritkán Domestost, mivel nem mindig telik rá. :)
2009. aug. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!