Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Baj az, ha télen-nyáron...

Baj az, ha télen-nyáron jéghideg a kezem?

Figyelt kérdés
Egyszer egyik biologia tanarom megfogta a kezem és megijedt, h mitöl ilyen hideg a kezem. Mondtam neki, h nekem mindig ilyen..nagyon ritka ha meleg. Azt mondta h vizsgáltassam ki magam. Most mit tegyek? Baj az ha valakinek hideg a keze? Valami probléma lehet a vérkeringésemmel?Engem amugy nem zavar, tök jo,h nyáron is 40 fokos melegben le tudom magam hüteni..
2008. máj. 25. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hát télen még oké,de nyáron nem lehet jéghideg,ez vérkeringési probléma,nem kap elég vért a kezed sztem,de vannak zöldségek,amiktől jobb lesz az ember vérkeringése
2008. máj. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valami vérkeringési probléma állhat a dolog mőgött... nekem időnként a lábam hűl ki nagyon, de nem zavar. :)))
2008. máj. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Érszűkület is lehet.

A lábad nem hideg?

Én tényeg kivizsgáltatnám.

2008. máj. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bizony jól írták az előttem szólók, keringési problémák lehetnek a háttérben vékonyka erek miatt. Nálam is ez a helyzet, én hülye gyáva vagyok ezzel orvoshoz menni..., Te légy bátrabb, mert nem játék!
2008. máj. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
én is igy vagyok csak nekem a lábam hideg télen nyáron,csak én is gyáva vagyok orvoshoz menni.
2008. máj. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Aki érszűkülettel nem megy orvoshoz, annak később sokkal komolyabb problémája lehet!!!

Bátorságot összeszedni, barátnőt mozgósítani (hogy fogjon fülön és vigyen el az orvoshoz)! Hajrá!

2008. máj. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, azt hiszem majd el is megyek...:D
2008. máj. 27. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!