Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az káros lehet, ha éjszaka...

Az káros lehet, ha éjszaka (11óra, éjfél) eszek?

Figyelt kérdés
Káros lehet az egészségemre, ha éjszaka eszem?
2009. aug. 15. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha pl. éjszaka dolgozol és nappal alszol, akkor kifejezetten hasznos.:)
2009. aug. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Ha nemvagy hízásra hajlamos akk semmibajod nemlesz mivel reggel hanyagolhatod a reggelit ha sietsz.

Jah és az nagy hülyeség h teli gyomorral nemlehet aludni, én mindig tudok.

2009. aug. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyél valami könnyűt, és ne túl sokat. Egyébként én is most gondolkozom, hogy enni kellene. Éhes vagyok, és így nem tudok aludni. :(
2009. aug. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Neem, nyáriszünet van, és "rászoktam" az éjszakai evészetre!
2009. aug. 15. 23:18
 5/8 A kérdező kommentje:
Reggelizni nem szoktam, mert dél van szinte, mikor ébredek, ebéd, aztán délután néh harapok valamit, nem mindig, eg ugyebár így éjszaka szoktam enni!
2009. aug. 15. 23:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolj már bele, akinek pl. olyan az életciklusa, hogy nappal alszik éjszaka felvan, az jóhogy akkor eszik, miért lenne már káros, azért mert sötét van?:)
2009. aug. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

énis mindig éjszaka van, mivel nem rengelizek, mivel énis délben kelek :D

pont az előbb ettem makarónit. és valszeg még fogok is vmit a későbbiekben....ja és nemvagyok elhízott. inkább sovány

2009. aug. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

énis mindig eszem ilyenkor, mert kb 2felé fekvős vagyok (pluszminusz mikorhogy) és ilyenkorra megéhesedek és jóérzés jóllakottan lefeküdni. amúgy 167centimhez 47.5 kiló vagyok, úgyh ez hosszútávon sem ad hízásra hajlamosságot.

ja, és akár 7kor kelek,akár 12kor, reggelizni is szoktam, kevésbé híznak el azok az emberek akik reggeliznek,nameg egészségesebb is.

2009. aug. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!