Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 5 éves kisgyermeknek hányinger...

5 éves kisgyermeknek hányinger ellen mit lehet adni?

Figyelt kérdés
Nem gyógyszerre gondolok. Sajnos könnyen hány bármi okból (izgalom, öröm stb..). Kivizsgálták szervi gondja nincs. Valami tea vagy valami én sem tudom mi ami nem árt. Elég gyakran van hányingere sajnos.
2008. máj. 25. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A reggeli hányinger ellen jó citromleves víz.A gyömbérteát is tudom ajánlani.Amúgy nyugtató hatású tea a citromfű,levendula,orbáncfű,kamilla.(ezekből napi 2,5 dl neki elég).A gyömbér teát friss gyömbérből is készítheted:

1,5 l víz

1 evőkanál reszelt,friss gyömbér

3 evőkanál méz

4 evőkanál citromlé(facsart)

csipetnyi bors

A vizet a gyömbérrel 10 percig forrald,édesítsd,szűrd le,majd tedd bele a borsot és a citrom levet.Ezt egész nap eliszogathatja.A gyömbér alapjában enyhén csípős,ezért a csipetnyi borsot kihagyhatod.Remélem segíthettem!Mielőbbi gyógyulást kívánok!

2008. máj. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
De ha tudsz a közeletekben olyan orvost,aki foglalkozik homeopátiával menjetek el hozzá.Semmilyen káros hatása sincs ezeknek a szereknek,és van egy csomó olyan is,amit még csecsemők is szedhetnek.(1.válszoló)
2008. máj. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy köszönöm! Már járunk homeos orvoshoz, a szorongás és a reggeli hányás teljesen elmaradt. Mostanában megint sokszor van hányingere. Mindenképp kipróbálom a gyömbérteát.
2008. máj. 25. 15:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Jaj de megertem a problemadat! En 33 eves vagyok es ugyanez a problemam bar nekem a bogesnel jelentkezik. Ha ki vagyok bukva egy jot nem tudok bogni, mert par perc es hanynom kell.

Nekem a gyomber valt be.

Vegyel egy uveg nem dietas Ginger Ale-t. Egy poharka csodat tesz. HA nagyon gyorsan kell az elsosegely.

Az elottem szolot a Jo Istenke aldja meg a receptert! Ezzel nekem is segitett!

2008. máj. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!