Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitol lehet az hogy szekeles...

Mitol lehet az hogy szekeles utan a papir veres? Elenkpiros a ver rajta, ugy olvastam ez azt jelenti hogy a vegbel utolso szakaszan van seb. Eddig csak kis "verpottyok"voltak de most eleg sok.

Figyelt kérdés
Ha dokihoz megyek o mit csinal? Egyebkent nem faj..ezért nem hiszem hogy aranyér...bar meg olyanom se volt nem tudom milyen.

#aranyér #veres wcpapir
2012. nov. 24. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak ijesztgetni, de ha nem a végbélnyílást sértetted fel, akkor polip vagy daganat lehet valószínűleg. Előbbi volt apukámnak, szerencsére idejében elment orvoshoz, egy pici műtéti heggel megúszta. Apósom viszont makacs ember, több mint egy évig halogatta, aztán mire elment, már annyira elfajult a rosszindulatú daganat (ami akár kicsi polipként is kezdődhetett), hogy ki kellett vezetni a belét a hasfalára... Túlélte, de eléggé megviselte, testileg-lelkileg. Szóval ne halogasd, kellemetlen a vizsgálat, de segítség nélkül az életed is rámehet!
2012. nov. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hat nem tudom...az jutott nekem is eszembe hogy lehet nem aranyer, de olyan hihetetlen hogy 20 eves lany vagyok..milyen a vizsgalat? mibol all?
2012. nov. 24. 11:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A közhidelemmel ellentétben az aranyér nem mindíg fáj, főleg kezdeti stádiumban, és egyébként valószínűleg arról van szó. Sajnos a "modern" életmód következményeként 20 évesen már előjönnek ilyen betegségek.
2012. nov. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem ismerem a betegseget, nem tudom mit erthetunk kezdeti stadiumnak, kisebb nagyobb kihagyasokkal szerintem egy honapja biztos verezget.
2012. nov. 24. 12:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Bármi is az, de ne halogasd, mert magától biztos nem fog elmúlni. Jobbulást, remélem, könnyen gyógyítható dolog! Majd megírod, mi volt az?

Üdv, az első válaszoló

2012. nov. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
persze, megirom.bar nem tudom mikor merek dokihoz menni.. raadasul most fogjak szedni a bolcsesseg fogaimat is...attol is ugy felek..remelem lehet altatasban.
2012. nov. 24. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!