Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon kövér vagyok?

Szerintetek nagyon kövér vagyok?

Figyelt kérdés
105 kg a súlyom és 198 cm magas vagyok (19/F)

2012. nov. 25. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Hat egy picit
2012. nov. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 schocko ***** válasza:
67%
Ugyan már, egy görög félisten is megirigyelne.
2012. nov. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hagrid te vagy az?
2012. nov. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!

A testtömeg index számítás szerint enyhén túlsúlyos, magasságához a normál testsúly 78,4-98,0 kg között van, középértéke a 88,2 kg.

Persze ha sportol és nem zsír, hanem izomtömeg növeli a súlyát, akkor a felső határ, a 98 kg jó érték.

2012. nov. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ha nagy izomzatom lenne akkor nem tettem volna fel a kérdést
2012. nov. 25. 13:03
 6/7 anonim ***** válasza:

most mondjuk h jó vagy így, jó vagy így, jó vagy így??? elárulom h semmit sem használ, amíg te nem leszel megelégedve önmagaddal!!


csakis a te saját véleményed számít, tehát írd meg mit gondolsz magadról! állj a tükör elé és vedd észre magad

nézd meg min kéne változtatni, mi jó így is


az hogy itt a gyk-en ilyet kérdezel az azt jelenti h nincs elég önbizalmad, a jelenlegi testeddel és a fogyókúra elkezdésével és sikeres befejezésével kapcsolatban

gyenge vagy

gyenge

legyél már bátrabb!!

ha valami nem tetszik változtass

fogyózz

nem oylan nőes dolog az

ha így nem érzed jól magad akkor változtatnod kell azt pedig CSAKIS TE teheted meg

2012. nov. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát elég nagy a pocakom de engem valamiért az nem zavar, viszont néha megszólnak érte
2012. nov. 25. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!