Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat hátam bal oldalán...

Mitől fájhat hátam bal oldalán a szárnycsont körül? Rendszeresen előjön és a bal vállamig kihat, a nyakam is nehezen tudom balra forditani - olyankor a bal csuklyásizom fáj. Fekvéskor rosszabb.

Figyelt kérdés

#váll #szárnycsont
2012. nov. 26. 09:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Szárnycsont alatt a lapockát érted? Amit írsz, tipikus izomproblémák, amelyek eredhetnek stresszes feszültségből, tartáshibából, huzatos megfázásból, korábbi sérülés maradványából, de akár egy kezeletlen lúdtalpból is (ez csak példa volt távoli hatásra). Kis eséllyel persze komolyabb orvosi probléma is lehet mögöte, de nem valószínű. Nincs bal csuklyásizom, egy van összesen. Ez azért fontos, mert a két oldal működése nem mindig különíthető el egymástól.

Részletesebb személyes vizsgálat alapján lehetne okot találni hozzá, de a közös ezekben, hogy a problémád gyógymasszázzsal, gyógytornával kezelhető.

Üdv: egy gyógymasszőr

2012. nov. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!