Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Netán van valami gond a...

Netán van valami gond a szívemmel?

Figyelt kérdés
az utóbbi fél évben gyakran fájt a szívem úgy mintha késsel szurkálnák vagyis "nyilalt" kb havonta 3x átéltem ezt viszont mostmár egy hónapja nem volt ilyenben részem.Aztán a suliban felmérőt kellet futni 16/f vagyok 62 kg sose voltam erős viszont futni mindig is jól bírtam talán a könnyű súly miatt de most miután lehúztam a sprintet elkedtem szédelegni fájt a szívem és hányingerem is volt.ez volt 2 hete ma megint futottam és sokkal kevesebbtől kifulladtam mint amennyit birok és a szivem valami rettentő mód kezdett el a kalapálni már kezdtem azt hinni,hogy valami nagy baj lesz aztán jött a hányinger megint de elmúlt ez volt kb 10 perce, szerintetek?
2012. nov. 28. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:
El kéne menned a kardiológiára. Ott majd kiderül.
2012. nov. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!