Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van az, hogy a suliba...

Armandka kérdése:

Mitől van az, hogy a suliba annyira izzadok, hogy már a pulóveremen is hatalmas folt van, viszont ha itthon vagyok pólóba, vagy pulcsiba, egyáltalán nem izzadok?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, nem kövér, de nem is vékony,használok dezodort (oldspice) (fürdök is...), borotválom a hónaljam, de minden hatástalan, mindig hatalmas folt marad a ruha helyén, és most már a pulóveren is látni nem is kicsit! Mit lehetne tenni???
2012. nov. 29. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

"már a pulóveremen is hatalmas folt van"

Első lépésben vedd le a pulóveredet, hogy ne melegítsen még az is!

Hallottál már a réteges öltözködésről?

2012. nov. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a stressz. Én is ilyen vagyok, itthon semmi, viszont a munkahelyen...És még akkor is ha pólóban vagyok. Együtt érzek veled, de én is tanácstalan vagyok, és elég gáz az egész.
2012. nov. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Stressz,elég egyértelmű.
2012. nov. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hiába vetem le, ha már reggelről, még becsengetés előtt a pólómon is folt van! Ha ez stressz, akkor annak a leküzdésére nincs ellenszer?
2012. nov. 29. 16:30
 5/7 anonim ***** válasza:
De van,lesz..rin tabletta.Ne idegeskedj annyit.de ezt csak magadnak tudod megoldani.
2012. nov. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
Solutio Antisudorica-t vegyél a patikában, cirka 500 Ft :) Kis üvegcsét fogsz kapni, vattára teszel egy picit belőle és bedörzsölöd vele a hónaljad esténként(fürdés után a legjobb,és ha lehet szappant használj a hónaljadra, ne tusfürdőt!) :D Nekem csökkentette azért elég rendesen, évek óta használom már :) Mindig van itthon :D
2012. nov. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ajánlom azt a szert, tele van aluminiummal, és gátolja a természetes izzadást is, viszont valahol távoznia kell annak is, az ember nem véletlenül izzad. Stresszcsökkentésre próbáld meg a Magne B6-ot.
2012. nov. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!