Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon megvagyok ijedve...

HunnMonster kérdése:

Nagyon megvagyok ijedve valaki segítsen?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az lenne a panaszom, hogy tegnap, vagy tegnap előtt óta fáj hátul a nyelvem, a jobb oldalt, majdnem ott ahol van az ízlelő bimbóm, vagy is ezt mondta unoka nővérem, lehet hülyeséget mondott, szóval fáj ott oldalt, már vagy 2 napja, most megnéztem a tükörben, mintha ilyen vörös lenne körölütte és van ott egy fehér pici pont, és pont néztem az AIDS jeleit, és ott is a nyelven fehér pont volt...ugye nem vagyok AIDS-es?...csináltam már koton nélkül..17 éves vagyok.



2012. dec. 4. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

Vegyél a gyógyszertárban CHLORHEXAMED öblögetőt.

Ez a szájüreg gyógyszere.Kellemes íze is van .

2012. dec. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia.

Rendben köszönöm.

De ugye akkor ez nem lehet AIDS?:s

2012. dec. 4. 21:39
 3/4 anonim válasza:
Ez valószínűleg afta.Általában a nyelven és a szájüregben alakul ki.Baromi fájdalmas,főleg ha hozzáér valami.Pár nap alatt el kéne hogy múljon öblögetés nélkül is!
2012. dec. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az unokanővéred egy hülye, te pedig hipochonder vagy. Nem ez az AIDS jele, hanem pl szájpenész.

Amúgy nagyon bölcs dolog a mai világban koton nélkül csinálni...

2013. jan. 13. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!