Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A horkolás ciki? Lehetne...

A horkolás ciki? Lehetne tenni valami ellene? Mi lehez az oka? 16/L

Figyelt kérdés

Nem vagyok megfázva, nincs eldugulva az orrom se.

Néha nem tudok elaludni, ilyenkor lemegyek anyához,

ő se legyen egyedül. Többször mondta, hogy hajnalba fel

kellett keltenie a horkolásom miatt. :/ Nemrég kezdődött 2-3 hete. Múlt héten voltam táborba, elég későn feküdtünk le, fáradt is voltam picit mikor lefeküdtem.

A többiek nem bírtak aludni tőlem elvileg, "horkolós"-nak is elneveztek. Próbáltak keltegetni, hogy hagyjam abba,

meg lökdöstek de állítólag olyan voltam mint egy rongy,

úgy aludtam mint egy hulla. Nagyon mélyen szoktam aludni,

erre is gyanakszok, hogy talán ez lehet az oka. És elég keveset is, éjfél-egy körül fekszek le, és reggel olyan 5-6 körül kelek.. Én nem tudok előbb elaludni, tornázok is néha lefekvés előtt, hogy kifárasszam magam és olyan hajnali egyre legalább el tudjak aludni. Másnap meg fáradt vagyok, de ahogy eljön az este, megint nem kipattan a szemem és akkor egyig lefoglalom magam. Aztán elfáradok és kifekszek. Utána, hajnalba megint kelek. Nagyon rendszertelenül alszom, össze-vissza, általában hason vagy oldalt. Olyan kínos mikor mondják, hogy horkolok, tök mindegy mennyit alszok.

Ma is úgy elfáradtam, délután lefeküdtem a barátom ágyára 10 percre elszundítottam, és utána mesélte, hogy úgy horkoltam a takaró alatt, hogy azt hitte a telefon rezeg! :O

Holnap ott fogok aludni nála, és félek hogy megint horkolni fogok, és ne hagyom őt aludni!! :D

Jó tanácsok? Esetleg praktikák?


2012. dec. 7. 23:03
 1/1 anonim válasza:
Próbálj meg párásítani,hátha az segít. A páromnak is voltak ilyen gondjai, neki nagyon kiszáradt a torka és azért horkolt. Nem kizárt,hogy nálad is ez a szitu, főleg ha leginkább fűtési szezonban fordul elő.
2013. jan. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!