Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Minden estére az egész hátamon millió lilás-vörös apró pötty jön ki. Napközben is viszket, de estére meg főleg viszket az egész hátam. Az egész szinte egy nagy folttá van össze állva és lapockától lefelé csípőig van tele foltokkal a bőröm. Mi ez?

Reggelre persze semmi nyoma a foltoknak a bőrömön. Nem tudom mi lehet velem de nagyon ilyesztő. Már 3 hónapja megy ez,de mivel külföldön vagyok nem mentem el dokihoz mert túl sokba kerülne. Olyan középlila foltok mindenütt.. brrr annyira meg vagyok ilyedve, ahogy kinéz az iszonyatos!

35/L

Keress kérdéseket hasonló témákban: folt, lila pöttyek

2012. dec. 9. 00:40  Privát üzenet  

A válasz
Esetleg a melegtől? Vagy nem vagy allergiás a mosóporodra/öblítődre?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2012. dec. 9. 03:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen,nem tudok másra gondolni mint az öblítőmre vagy a mosóporomra. Majd kidobom mindkettőt és hátha el fog múlni. Köszönöm a válaszod!

# 2/2Időpont 2012. dec. 24. 02:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Végtag elvesztése 6-7 millió forint kártérítés a munkáltatótól. (lábat vagy az egész kezet érti ez alatt? )
Mekkora népesség kell globálisan ahhoz, hogy a mai infrastruktúrát fenn lehessen tartani? 10 millió ember elég lenne az egész bolygóra?
Mit tudtok az Optimum Finance Kft-ről? 160 ezer forint befizetése ellenében hiteleznek elméletileg 3 millió forintot. Van valakinek pozitív tapasztalata erről a cégről, vagy csak...
Eddig ki végtörlesztett a legtöbbet? 10 millió fölött? Simán ment a papírozás, meg az egész ügy?
Ha az emberek egész életükben sokat és nagyon keményen edzenének, akkor sok tízezer vagy millió év múlva az evolúciónak köszönhetően már születéstől fogva erősebbek lennének?
Kb hány millió ember nézheti a forma-1-et az egész világon?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!