Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Antibiotikum mellé mennyi...

Antibiotikum mellé mennyi bélflóra kapszulát érdemes szedni, hogy értelme is legyen?

Figyelt kérdés

Egy hetes antibiotikum kúrán vagyok, és mivel így is elég gyenge az immunrendszerem, nem szeretnék emiatt még több problémát. Lactiv kapszulát vettem, 20 darabos. Arra gondoltam, hogy ha napi 3-at szedek, pont az antibiotiummal egy napon fogy el. Vagy érdemes utána is szedni még? Elég napi 3? A dobozon 2-t ír, de gondolom az "alapesetre" vonatkozik.

Köszönöm a segítséget, tényleg fontos lenne! :)


2012. dec. 11. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:

antibiotikum lenyelése után kell szedni, nem tudom pontosan mennyivel.

mehet a napi 3 szem, simán.

és a gyógyszerkúra után is, mindenképpen vegyetek még.


Jobbulást!

2012. dec. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, most is tanultam valamit, eddig egyszerre vettem be az antibiotikummal. Sajnos a doboz semmit sem ír, csak hogy a napi adag 2 kapszula lehetőleg reggel, és este. Akkor megy a napi 3, és várok mondjuk 30 percet. És veszek még egy dobozzal. Köszönöm! :)
2012. dec. 11. 09:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Fura, pont hogy ide kattintottam megjelent hirdetésen a Pro Gastro.

Erről úgy tudom egy valóban megbízható termék, nekünk ezt ajánlotta jónak tekinthető belgyógyász.

2012. dec. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem ismerem a terméket, vajon kapható nagyobb gyógyszertárakban? Normaflore-t ismerem még, de azt hallottam, a Lactiv jobb, ezért vettem azt. Sajnos nem olcsó, ezért jó volna olyat venni, ami tényleg jó is. Na, majd utánanézek, köszi a tippet! :) Egyelőre sajnos nem tudok mászkálni.
2012. dec. 11. 10:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha olyan állapotban leszel, akkor kiderül hogy kapható-e :)


A Normaflore az amit nagyon sokat reklámoznak, de nagyon nem ajánlották :D

2012. dec. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!