Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ez? Már egy hete...

Miért van ez? Már egy hete görcsöl a hasam, a köldököm alatt kb 5 cmre és baloldalt felül. Ha nagy wcre kell mennem sem tudok rendesen mert begörcsölök és utána már nem merek tovább wc-zni.17 éves vagyok lány

Figyelt kérdés

2012. dec. 17. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
probáld meg nyomkodnia hasad ott ahol fáj ovatosan lefelé, illetve egyél lekvárt vagy leveses dolgokat. lehet, hogy bélcsavarodás vagy ilyesmi.. ha nem lesz jobb menj el az orvoshoz
2012. dec. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Orvoshoz menj vele! Bélprobléma lehet a tüneted oka! Jobb ha egy orvos látja.
2012. dec. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igaza van a 2. válaszolónak! Az a legbiztosabb, ha orvoshoz mész!!! :)
2012. dec. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát elmennék orvoshoz de itthon azt mondják hogy semmi bajom csak mert keveset eszek stb stb. De hát h már ez a 3. napja hogy nem tudok nagy wczni mert még ha pukizok is begörcsölök néha.. Mondhatok akármit azt mondják a szüleim hogy elmúlik.De hát ha ők jobban tudják akkor oké, várok aztán ha nem múlik el elmegyek orvoshoz.Köszönöm a válaszokat!
2012. dec. 18. 18:13
 5/7 anonim ***** válasza:
A 3. válaszoló vagyok. Hogy lehetnek ilyen felelőtlenek a szüleid? Ha valami komoly bajod lesz, ők lesznek a hibásak!!! Egyébként 17 évesen nyugodtan mehetsz egyedül is orvoshoz, és majd utólag szólsz a szüleidnek!
2012. dec. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagy nehezen rávettem őket h elmehessek.De félek egy kicsit h mit mond az orvos :/
2012. dec. 19. 18:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Megint a 3. válaszoló vagyok. Remélem nem lesz semmi komoly bajod, de ha nem mennél orvoshoz, akkor sajnos ennek is megvan az esélye! Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :)
2012. dec. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!