Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy darab condyloma szemölcsöt...

Egy darab condyloma szemölcsöt leégetnek?

Figyelt kérdés
elvégeznék egy darab miatt a műtétet? ugyanis az ecsetelés nem segít. több mint egy éve műtöttek mert akkor sem segített. vajon mit mondana az orvos? nem tudok hozzá elmenni mert külföldön vagyok még egy hónapig. már két hete ecsetelem condyline-nal és semmi! félek hogy tovább terjed...

2012. dec. 17. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Félelmed abszolut jogos!

Égetni nem tudom hogy égetik-e, a fagyasztás talán gyakoribb. Hála Istennek nekem soha nem volt még ilyen bajom. Nade... Lehet kapni szemölcsökre ilyen... fagyasztót. Otthon használható. Még régen reklámozták is. Elvileg nem való intim testrészre, de szerintem azt kéne megpróbálnod!

Vény nélkül kapható.

2012. dec. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szerintem semmiképpen se hallgass az előttem szólóra. A condyloma az nem egy átlagos szemölcs, azt a HPV virus okozza. Kizárólag orvost szabad megkeresnki vele. És igen, egy darabot is leégetnek. Kapsz egy kis szurit a conyloma mellé, egyátalán nem fáj, teljesen lezsibbad az a terület és elektromosan leégetik. Utána semmi dolgod nincs... olyan, mintha nem is törtét volna semmi.


www.hpvcondyloma.blogspot.com

Saját tapasztalatok

2012. dec. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves második válaszoló!


Elmondanád nekem, hogy a "sima" szemölcsöt mi okozza? (Mert abban egyetértünk, hogy a nemi szemölcsöt HPV vírus okozza)

Ugyan már miért ne lehetne használni a fagyasztót a puncira? Na látod!

2012. dec. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mert az egy érzékeny terület... nem olyan, mintha a hónaljadnál lenne egy. A condyloma nem egy normális szemölcs. Ha normális lenne, akkor nem ilyen speciális módon távolitanák el.
2012. dec. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy az összes szemölcsöt a HPV törzs valamelyik konkrét megnyilvánulása okozza! Erre akartalak rávezetni.


Egyébként a pina bőre (vénuszdomb és nagyajkak) sem vékonyabb, mint a hónaljadé!

2012. dec. 25. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 jegecske ***** válasza:
amennyiben condyloma, várhatod, hogy több is lesz, ha elhanyagolod, karfiolszerű lesz. ecsetelheted napestig, amig ki nincs irtva gyökerestűl, jön a következő. És fertőz!!!
2013. aug. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!