Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A tetoválást hogyhogy nem...

A tetoválást hogyhogy nem érezni a bőr alatt?

Figyelt kérdés
Nézzétek el nekem a butuska kérdést, de ahhoz képest, hogy van nekem is 1, nem vagyok szakértője ebben a formában a dolognak. Elvégre a bőr alá festéket tettek és ha végigsimítom a helyét, akkor semmit nem érezni. Hogyhogy még csak nem is recés, domború?
2012. dec. 23. 08:22
 1/9 gulyás péter albert válasza:
olyan minimális tinta van alatta hogy nemérzed meg
2012. dec. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És hogyhogy ott marad és nem folyik szét? Elvégre a bőr azon része nedves, nem? Nem értem hogy marad ott a tinta.
2012. dec. 23. 10:22
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Rászólt a tetováló, hogy "maradsz".
2012. dec. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Boztosan...
2012. dec. 27. 03:10
 5/9 A kérdező kommentje:
*biztosan
2012. dec. 27. 03:11
 6/9 anonim ***** válasza:

3as, ezen besírtam :D

Nem tom, nekem ameddig csak gyógyult addig kicsit "kiállt".

de én meg azt hittem, tetkó után kevésbé lesz érzékeny ott a bőr, és tévedtem :)

Amúgy ezzel kapcsolatban elég sok helyen olvashatsz neten, hogy hogyan csinálják :) Én sem vágom teljesen, de olvastam róla.

2012. dec. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pont erről beszélgettünk ma(illetve már tegnap:D) a mesteremmel.


Ha már dudorodik, akkor túl mélyre ment a tűvel a "tetkós", lehet, hogy nem is egyszer rajzolta át a mintát, csak kidobta a bőr a festéket és emiatt mélyebbre állította a tűk behetolását, ezzel maradandóan is roncsolva a hámréteget.

A "festék hogyhogy nem folyik szét?" kérdést azért tettem fel, mert egy régebbi figura mellé lett egy új tetkóm és természetesen az már nem ennyire full fekete. Erre a kérdésre azt felelte, hogy ezek a festékfajták betokozódnak, ezért nem vándorol szét a bőrben.

2013. jan. 3. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mármint hogy a vér nem tudja széthordani a festéket. Bocsi, késő van már:).
2013. jan. 3. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ utolsó, most már mindent értek! Örülök, hogy nem csak nekem voltak ilyen "fura" gondolataim ezzel kapcsolatban! :)
2013. jan. 4. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!