Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok büdös? Pedig...

Miért vagyok büdös? Pedig tisztálkodom rendszeresen, rexona stiftet használok.

Figyelt kérdés
Nem is lesz izzadt a hónaljam, de pl hétvége utáni reggel mikor megszagolom magam akkor büdi vagyok,és a stift is felszívdott,meddig kéne tartania? nagyon remélem h esti időszakban még nem érezni, mert ha igen komolyan mondom fejbe lövöm magam... nem fogok szégyenkezni olyan dolog miatt amiről nem tehetek.nőknél esélytelen leszek, nem tudom mitől lehet. Esetleg stressztől? kérjek a dokitól valami nyugtatót?

2013. jan. 1. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Bármilyen izgalom hatására az izzadás mirigyek jobban

működésbe lépnek.Ezeknek nem kellemes illatuk van .

A testünk meg egyébként is párologtat,hisz így szabályozza a hőmérsékletünket .Ne azt nézd hogy hány órás 1 spré,hanem használd többször .Pszihés dolgok is közre játszhatnak ebben

2013. jan. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Naponta tusolok, szóval egyszer bekenem stiftel, de mondom nem lesz izzadt a hónaljam, csak valamiért büdi vagyok, nem tudom lehet a mellkasomból ered, azt pedig spray el fújom be. tanácstalan vagyok
2013. jan. 1. 15:19
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Lehetséges okok:

- stressz

- túl sok méreganyag a szervezetedben


Dokitól a nyugtató az egyik legrosszabb, amit tehetnél!!!


Testmozgás (ha más nem, naponta legalább egy óra séta), friss levegő, egészséges étrend megfelelő táplálékkiegészítőkkel sokat segíthet mindkét problémán.

2013. jan. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
Élelmiszerek, gyógyszerek, vitaminkészítmények is okozhatnak erős testszagot. Én pl. többször jártam úgy, hogy bizonyos táplálékok, sajátos szagú táplálékkiegészítők, vitaminok szedésekor nagyon erős és kellemetlen szagú volt a verejtékem, de az nemcsak hónaljban, hanem test szerte, bőrön érezhető volt. Amint abbahagytam ezek szedését, és kiürült a szagos anyag, elmúlt. Amúgy stressz, betegség okozhat még kellemetlen testszagot. Érdemes ráfigyelni, mert ha az okot nem szünteted meg, hiába a tisztálkodás és a dezodor.
2013. jan. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!