Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mivel lehetne...

Szerintetek mivel lehetne erősíteni a húgyhólyagot?

Figyelt kérdés
Egy súlyos betegségem volt a nyáron amit máig nem tudnak megállapítani az orvosok, mi okozta. Annyi biztos hogy a gerincemben volt súlyos gyulladás a derék és a nyaki részen. Maradványtüneteként a hólyagom elveszítette a rugalmasságát. Nem tudom sokáig tartani a vizeletet, de nem is tudom kiüríteni a hólyagomat rendesen! Van valakinek valamilyen tapasztalata hogy mivel lehetne próbálkozni? Akár gyógyszer, akár életmódváltás?

2013. jan. 2. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Intimtorna, piros áfonya???
2013. jan. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az intim tornát csinálom, de hatékonyabb szeretnék lenni!. Tőzegáfonya kapszulát szedek még...
2013. jan. 2. 21:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Renol cseppek.
2013. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Homeopatia.Tudok ajanlani jo homeopatias orvost,ha erdekel.
2013. jan. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szia,nekem vizelettartási problémáim voltak,magyarul inkontinencia,de elkezdtem jarni,speedfitnessre és azóta nincs,azt már abbahagytam,de nem jött vissza,már kb 2 éve.

néha kúraszerűen szoktam szedni,tőzegáfonya kapszulat.

2013. júl. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elsö csaszarmetszesem utan összenött a hugyholyagom az anyamehhel. Ez csak a has fenyitasakor derülhet ki, vagyis nekem a 2.csaszarmetszeskor. Tünetekent elöször evekig semmit sem vettem eszre (!), csak amikor masodszorra allapotos voltam, mindig nagyon keveset tudtam csak vizelni, alig volt eleg a szokasos vizeletvizsgalatokhoz. (Es persze nem ertettek az orvosok az okat, de nem is lattak jelentöseget.) Amellett, hogy keves vizelet, nekem is olyan erzesem volt, hogy nem tudom kiüriteni rendesen.

A Kegel gyakorlatokat javasoltak utana, ezt minden testhelyzetben akar naponta többször javasolnam, szokassa tenni! (Pl. minden zebranal megallva, ha setalni indulsz, fözes közben, tevenezeskor...stb.) Sztem nem kell különlegesebb dolog, egyszerüen, ha a megfelelö izmok megedzödnek, akkor megfelelöen, egeszsegesen kell, hogy müködjenek!

Összenövesek megakadalyozasara, müteti labadozasra a Calcium Fluorid Szhüssler so vagy homaopatia formajaban is segithet.

2013. júl. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja, es mütet utan javasoltak a sok folyadekfogyasztast, es sztem logikus, ha sokat iszol, többet "dolgoztatod" a hugyholyag izmait, mintha nem sokat iszol.


6.

2013. júl. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6-os:"összenött a hugyholyagom az anyamehhel"

Az meg hogy'...?

ápr. 16. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!